Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Libertas.eu: vēl viena iespēja izteikties

Autors egleskoks @ 24 aprīlis, 2009

Ir tāda organizācija, Libertas.eu, kas cīnās par lielāku ES procesu caurspīdīgumu. Iespējams, politiskā partija. Piemēram, par to, lai dažādi līgumi un konstitūcijas tiktu pieņemti ar dalībvalstu referendumiem, nevis kaut kur “augšās”, kuras, iespējams, nemaz nav vēlētas. Un pret ES neievēlētu prezidentu, kuram būs samērā lielas pilnvaras. Vienu no petīcijām var parakstīt šeit.

Lai kāda arī nebūtu šī organizācija, varbūt kontrolēta opozīcija, taču tā ir iespēja izpaust savu viedokli lielākam cilvēku lokam. Ir jābūt aktīviem, jāstāsta par savām domām un idejām, un mūs sadzirdēs. Ja jau dažādas reliģiskas un tām pielīdzināmas organizācijas, aktīvi darbojoties, spēj izbīdīt sev vismaz daļēji labvēlīgus lēmumus vienkārši ar savu aktivitāti, tad cilvēki ar ne tik specifiskām interesēm spēj vēl vairāk. Nevajag cerēt, ka viens komentārs daudz mainīs, taču tas ir ieguldījums kopējā lietā.

Libertas.eu blogs (nedarbojas) angļu valodā ir laba vieta, kur pasmelties idejas un ziņas eiroskeptiķiem, pie kuriem arī es sevi pieskaitu :) Piemēram, lūk algas un tamlīdzīgi Eiroparlamenta locekļiem, kādas tie saņems kopš jūnija, pēc vēlēšanām:

* Pamatalga €7,665 mēnesī (virs €90,000 gadā, nodokļu likme īpašā, 15%)
* Dienas nauda €298, pietiek ar klātbūtni(sanāk €1,500 nedēļā)
* Izdevumi par sekretāra darbu €4,202 mēnesī (€50,202 gadā), izdevumu pamatotība nav jāpierāda.
* Apmaksāti visi ceļojumu izdevumi biznesa klasē.
* Pensiju plāns “uz zelta paplātes”, ko garantē nodokļu maksātāji vairāk kā €200 miljonu apmērā.

Libertas.eu blogs latviešu valodā (nedarbojas)

Libertas.eu blogu lappuse (nedarbojas)

Piezīme 2012. g. 4. februārī. Izskatās, ka libertas.eu ir iznīcis. Sīkāk var palasīt http://en.wikipedia.org/wiki/Libertas.eu

Līdzīgi ieraksti

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija