Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Par mani

Ja mēs dziļāk ieskatāmies pasaulē, jebkurā parādībā, jebkurā virzienā ir daudzi slāņi, vienkāršība ir tikai šķietama. Vienlaikus, pasaule tomēr ir arī vienkārša savos darbības principos. Paradokss, kura dēļ dzīve ir ļoti interesanta, un pasaules izzināšana – mūžīga prieka avots.

Šim blogam ir divi mērķi: Parādīt lasītājam, ka ne viss ir tā, kā izskatās – gan labā, gan sliktā nozīmē; un atrast līdzīgi domājošus cilvēku un sakarīgi ar viņiem parunāt par būtiskām lietām, pat ja viņu viedoklis ir radikāli atšķirīgs.

Mani var sakontaktēt pa e-pasta adresi uz pm, serveris egleskoks.lv.

Pēteris Mārtiņsons

8 komentāru ierakstam uz “Par mani”

 1. Edvins teica:

  Sveiki! Es interesējos arī par dokumentālām filmām, tikai angļu valodu nepārzinu. Vai nevarat pateikt ,kur var noskatīties dok.filmas,piemēram, TĒJAS CEĻŠ DEBESĪS,tad vēl filmu par latviešu ceļojumu ar divām ugunsdzēseju mašīnām pa pasauli(nosaukumu aizmirsu)180 dienās apkārt zemeslodei…
  Ar patiesu cieņu-Edvins

 2. egleskoks teica:

  Nav ne jausmas…

 3. Inta teica:

  Oi, sasmējos… ,lai nevajadzētu klausīties manai sievai :) Atradu, meklējot anglisko nosaukumu vienai B.Lietaer grāmatai, kuru izlasīju krieviski. Izrādās, ka līdzīgi domājošie uzgrūžas līdzīgām lietām. Uzdrošinos teikt, ka man ir kaut kas sakāms Tavu interešu sakarībā. Labāk, ātrāk, vienkāršāk un vēl arī ar knifu. Man tā smuki noderēja un vēl joprojām noder koučings. Katram gan sava lieta der.

 4. egleskoks teica:

  Priecāšos uzzināt. Atsūti uz šai lappusē minēto mailu, vai arī uzmeklē mani draugos :)

 5. Alma teica:

  Sveiki!
  Mana janvāra ideja padarīt Latu par komplementāro naudu, kuru es izplatīju savā sēriju rakstā “Kādēļ jāsaglabā Lats?” (piecās daļās) kritusi uz auglīgas augsnes. (skatīt dienas blogos http://www.diena.lv/blogs/suverens-suverens?ap=2#list , speciāli trešajā daļā “Ideja” vai Latvijas suverēnā suverēna lapā: http://www.suverenssuverens.org/kadel-jasaglaba-lats.php)

  Nu arī Dr. K.Āboliņs (un Dr. I.Brīvers) izplata šo ideju. Smalkāk par to skatīt http://www.tautasforums.lv/?p=6681 pēdējā rindkopā.

  Šķiet ir vērts tālāk strādāt un radīt!

  Jauku vakaru!
  Alma

 6. Valts teica:

  Labdien!

  Vai Jūs varētu vairāk padalīties ar informāciju par sēņu audzēšanu Latvijā, biznesa stāstiem no cilvēkiem, kas tajā ir iesaistījušies, un vispārīgi plašāku informāciju par iespējām Latvijā saistībā ar to. Pašam ir interese par dažāda veida lauksaimniecību, vairāk par modernizēto lauksaimniecību, izmantojot pēdējos gados atklātās kultivēšanas tehnikas. Sēņu audzēšana ir viens no virzieniem, kurš man interesētu kā bizness Latvijā. Gribētu noskaidrot, vai tas vēl ir ienesīgi, un ar to ir jēga nodarboties. Paldies

 7. 1muhammad teica:

  1cathedral…

 8. barters2 teica:

  Rakstu un komentāru ir daudz , bet vai konkrēti kāds grib darīt ? Viss ģeniālais esot vienkāršs . Bij rakstīts , ka naudai ir vajadzīgs tikai segums – prece vai pakalpojums . Bet tas taču mums ir , man piemēram ir autiņš ar ko varu pakalpot un ir prece – cidonijas u. c.
  Ceru sagaidīt domubiedrus !

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija