Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Bank of International Settlements un pasaules valūta

Autors egleskoks @ 20 aprīlis, 2009

Globalreserach.ca ir publicēts interesants Ellenas Braunas rakstiņš par Starptautisko norēķinu banku (Bank of International Settlements) un tās varbūtējo lomu vienotas pasaules valūtas un līdz ar to arī vienas Pasaules Centrālās Bankas radīšanā. Iespējams, ka pašreizējā krīze ir ar nodomu mākslīgi izraisīta, lai pārņemtu kontroli pār dažādu tautu bankām.

Citēju tulkojot:

BIS noteikumi kalpo tikai vienam mērķim: starptautiskās privāto banku sistēmas stiprināšanai, kaut vai tādēļ jānogremdē nacionālās ekonomikas…. SVF un BIS pārraudzītās starptautiskās bankas ir viena komanda: starptautiskās bankas bezrūpīgi aizdod naudu aizņēmējiem jaunattīstības valstu ekonomikās, radot ārvalstu parādu krīzi; IMF ierodas un saprātīgas monetārās politikas vārdā pielipina monetārismu, pēc tam starptautiskās bankas ierodas “finanšu glābšanas” operācijas ietvaros un par sviestmaizi iegādājas nacionālās bankas, ko BIS uzskata par nepietiekami kapitalizētām un bankrotējušām.

Vai nav kaut kas pazīstams? Kurš iegādājās Parex bankas akciju ceturto daļu ar tiesībām izraudzīties pircējus? Kurš, kā šodien stāsta ziņās, apsver kapitāla daļu iegādi vēl 2 vietējās Latvijas bankās? Pareizi, ERAB, viena no starptautiskajām bankām.

Vēl viens citātiņš:

Ja piemēro Valsts Naudas teoriju, saskaņā ar kuru jebkurai neatkarīgai valstij ir tiesības drukāt savu naudu, jebkura valdība ar savu naudu var apmaksāt pašu valsts attīstību un uzturēt pilnu nodarbinātību bez inflācijas.

…BIS noteikumi pieprasa augstu bezdarbu un nacionālo ekonomiku attīstības apturēšanu kā godīgu cenu par sakarīgas privātas vispasaules banku sistēmas ieviešanu.

Līdzīgi ieraksti

Viens komentārs ierakstam uz “Bank of International Settlements un pasaules valūta”

  1. iglali teica:

    Pasaules VALŪTU ķoci, -hm, tā Kurzemē sauc grozu, reāli nosaka ieroču daudzums, kapacitāte un jaunākās novitātes, vārdu sakot, ja kāda valsts ir izgudrojusi modernākas cilvēku nogalināšanas metodes, piemēram, kārtējos NEITRONU IEOČUS ļoti “humānos”, tad allaž tiek automātiski uzskatīts, ka šīs valsts nauda ir laba.

    P.s.

    Senos laikos vēl valūtas stiprumu noteica ar pūļa kliegšanu, tātad, ja laukuma vienā pusē sanākušie cilvēki kliedza visvairāk stipri, tad automātiski tika pieņemts lēmums šiem pa labu, līdz ar to tirgus laukumos – pie reliģisko tempļu ieejas allaž bija izmainījies naudas mijēju NAUDAS KURSS,-mjā, nākamajos Dziesmu svētkos latviešiem derētu vairāk skaļi padziedāt,-tas būtu “Ok”.

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija