Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Smirnovs runā skaidru valodu par SVF

Autors egleskoks @ 16 aprīlis, 2009

Smirnovs, kurš rudenī tika apsūdzēts par valsts finanšu sistēmas graušanu, tomēr neklusē un runā skaidru valodu: SVF aizdevuma mērķis ir novest valsti līdz bankrotam un pārņemt ar visām parpalām. Iesaku izlasīt rakstiņu par šo tēmu Finance.net: Smirnovs: SVF vēlas panākt Latvijas bankrotu.

Rakstā ir vēl viena svarīga lieta: lietuviešiem ir sava Žaļģires nacionālās pretošanās kustība”, dibināta martā, ar nolūku cīnīties par savas valsts ekonomisko un politisko neatkarību. Mums arī kaut ko tādu vajag, jo problēmas ir tās pašas.

Citāts:

Kā norādīja viens no kustības biedriem Rolands Paulausks, Lietuvai būtu jāmaina sava domāšana un “jācenšas tikt galā pašai; Lietuvas bankai jālaiž apgrozībā [papildus] litu laidiens, lai nodibinātu valsts komercbanku, kas izdotu kredītus ar labākiem noteikumiem, lai procenti neceļotu uz Skandināviju, bet paliktu Lietuvā, un visiem valsts uzņēmumiem būtu jāatver šajā bankā savi konti”.

Pēc viņa teiktā, pašlaik spēle notiek “pēc bankrotējošās pasaules finanšu sistēmas noteikumiem un ar iezīmētām kārtīm (..) un saistībā ar aizņemšanos no SVF nav zināms neviens veiksmes stāsts”.

Līdzīgi ieraksti

3 komentāru ierakstam uz “Smirnovs runā skaidru valodu par SVF”

 1. k99 teica:

  Patiesībā, gandrīz vai jāpiekrīt Repšem, ka varbūt tas nemaz nav sliktākais variants, ja mums jūnijā naudu neaizdod, un ir pī (ko tas nozīmē, mēs patlaban nezinām). Jo pī droši vien mūsu valdība pratīs uztaisīt šā vai tā, bet tad mums būs arī milzīgs parāds.
  Jāpiekrīt arī Zanderam, kurš šodien dienas apskatā teica: nu ja Repše saka, ka būs pī, tad itkā baigā prioritāte būtu – sagatavot plānu, ko ar to pī darīt – kam nauda būs, kam nebūs, utt. Arī taisnība.

 2. egleskoks teica:

  Domāju, ja uztaisītu devalvāciju, tas ļautu atbrīvoties no lielas daļas parādu un atrisinātu apgrozāmo līdzekļu problēmu, vismaz kaut kas tad notiktu. Ja vien, protams, nav jau izdarīts kā Islandes gadījumā, kad parādus līdzīgi kā pensiju indeksē proporcionāli inflācijai. Tad gan ir vakars.
  Kaut gan, jāatzīst, ka mums ir atlicis izvēlēties starp divien sliktiem variantiem: inflaciju, kas nozīmē uzkrājumu zaudēšanu un ārzemnieku pirktspējas pieaugumu attiecībā pret mūsu resursiem, vai stingru lata vērtības turēšanu, kas nozīmē atdot parādus pilnā apmērā ar visiem procentiem, bez jebkādām atlaidēm, un iespējams, valsts bankrotu.

 3. iglali teica:

  Tam Smirnovam kā pasniedzējam kaut kas nav kārtībā ar galvu, ja jau tāds apgalvojums, jo … SVF holdings, principā, ir amerikāņu nauda un pastāv uz sen brūkošas finansu piramīdas pamatiem, vārdu sakot,lai šī piramīda šiem lavīnveidā strauji nesabruktu, notiek maksimāla NAUDAS AIZDOŠANA utml. spekulācijas.

  P.s.

  Šobrīd vadošais finansu modelis Latvijā ir Pašvaldību savienībai un arī tas ir būvēts uz finansu piramīdas principiem,-brūkošas.
  ===
  Jautājums: Kas gan varētu labs notikt, kad viena brūkoša finansu sistēma aizdod naudu otrai jau sabrukušai finansu sistēmai un kā tas varētu stiprināt Latvijas nacionālo drošību un aizsardzību?

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija