Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Pasaules finanšu krīze – tīši iestudēta?

Autors egleskoks @ 1 janvāris, 2009

9. novembrī Maikls Čosudovskis (Michel Chossudovsky) publicējis interesantu rakstiņu Who are the Architects of Economic Collapse?

Interesants izvirzīto ideju dēļ. Tātad, finanšu krīze ir ilgi un rūpīgi gatavota, atceļot kontroles mehānismus finanšu tirgos, ko iesāka Klintona laikā ar 1999. gada Financial Services Modernization Act. ASV valdības “glābj” bankas ar naudu, ko aizņemas no tās pašas banku sistēmas, faktiski izdarot finansiālu pašnāvību. Obama savā komandā ir savācis tikai un vienīgi banku sistēmas “vecos čomus”, kas tad arī ar viņa palīdzību turpinās īstenot savus plānus. Minēti labi piemēri, kuros viens no viņiem, Lawrence H. Summers, “pierāda”, ka cilvēka ekonomiskā vērtība trešās pasaules valstīs ir krietni mazāka nekā rietumos un tādēļ ir pilnībā attaisnojama toksisko atkritumu izgāšana šajās valstīs.

Kādi tad ir plāni un mērķi? Ja var ticēt dažiem disidentiem (a short history of banking), tad mērķis ir tas pats senais un dzīvnieciskais – nesātīga tieksme pēc naudas un varas. Sagraut esošo sistēmu un pāriet uz elektronisko naudu, kura ir ļoti spēcīgs līdzeklis cilvēku kontrolei: lai kādam pamatīgi apgrūtinātu dzīvi, pietiek anulēt viņa elektronisko maksājumu kontu. Nav naudas, nav dzīves, bērniņ!

Līdzīgi ieraksti

2 komentāru ierakstam uz “Pasaules finanšu krīze – tīši iestudēta?”

  1. Sandra teica:

    o, šis ir vērtīgs info! Līdz šim šī Chossudovsky vārds nebija dzirdets, bet izskatās – ir vērts šī kunga idejas pastudēt dziļāk.

    Lai laimigs jaunais gads, neatkarigi no taa, vai krize ir iestudeta izrade vai eksperiments.

  2. egleskoks teica:

    http://www.globalresearch.ca ir interesants portāls.

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija