Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Un atkal, ekonomiskā krīze

Autors egleskoks @ 16 oktobris, 2008

Uzdūros labam citātiņam:

No, the currency system won’t change because of Barack Obama. He is as irrelevant as Bush currently is. The Bush administration is impotent to change anything, and so will he be. Both Bush and Obama are sucking on the teats of the same mother-sow that is the global banking elite. Mama sow is currently having a serious case of food poisoning, though. She is bleeding red ink from one end and vomiting credit from the other, and that invariably causes fatal dehydration.

Avots: http://www.321gold.com/editorials/wallenwein/wallenwein101408.html

Tulkojums:

Nē, Baraks Obama naudas sistēmu nemainīs. Viņš ir tikpat nenozīmīgs kā pašlaik Bušs. Buša administrācija nav spējīga neko mainīt, un arī viņš nespēs. Abi divi barojas no vienas sivēnmātes pupiem, un tā ir globālā baņķieru elite. Tiesa, sivēnmāte pašlaik ir nopietni saindējusies ar pārtiku. No viena gala asiņo sakanā tinte, un no otra tā atvemj kredītus, kas neizbēgami noved pie nāvīgas atūdeņošanās.

Līdzīgi ieraksti

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija