Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Žilešu asināšana

Autors egleskoks @ 30 decembris, 2008

Var asināt ne tikai parastos, maināmos žilešu asmeņus, bet arī vienreiz izmantojamos, kas iekausēti plastmasas kātā, tai skaitā ar diviem trim un četriem asmeņiem.

Pierādījumi šeit (tirgošanā) par 11.95 USD, un šeit lasāms patenta pieteikums :)

P.S. Vairāki frizieri sarunās ir apstiprinājuši, ka visgludākais skuvums iegūstams ar veco, labo bārdasnazi, un nekādi tur elektriskie skuvekļi un augstāko tehnoloģiju ūberkūlās žiletes.

2011. gada 1. martā. Nesen uzzināju vēl vienu, vienkāršu bezmaksas žilešu asināšanas paņēmienu: pirms skūšanās, pavelciet žileti pa džinsu bikšu augšstilbu apmēram desmit reizes. Pēc tam otrādi; abos gadījumos skuvekļa kustība ir virzienā pretēja tai, ar kādu skuj bārdu. Tas ir paskaidrojums, lai nebūtu pārpratumu ar sagrieztām biksēm. Tieši tagad man ir viena palietota vienreiz lietojamā žilete, pēc kāda laiciņa uzrakstīšu, kā darbojas šī metode.

Līdzīgi ieraksti

  • Nav līdzīgu ierakstu

2 komentāru ierakstam uz “Žilešu asināšana”

  1. bratank teica:

    ar piebildi, ka ar bārdasnazi ir jāmāk rīkoties – t.i. nesagriezties.
    Turklāt ir arī izjaucami žilešu turētāji – izjauc un nomaini žileti – šķiet, ka par tiem arī runā. – tie iekausētie – nevajag tos pirkt – ākrārtīgi neizdevīgi cenas ziņā.

  2. egleskoks teica:

    sagriezties nav tik viegli – galvenais, jāuzmanās neslidināt to kā slidu, gareniski. Un pārāk nevajg spiest pie sejas :)

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija