Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Artūra K. idejas par tēmu "Banka"

Autors egleskoks @ 3 septembris, 2008

Šī diena nebūs veltīgi nodzīvota, jo viens no maniem draugiem pasvieda pāris jokainas idejas, kas radušās, nogurušām smadzenēm gļukojot darba dienas beigās. Tātad, sāksim ar mazāk jokaino, lai iesildītos, un otru atstāsim saldajā.

1. Banka reklāmas nolūkos reālā laikā uzrāda skaidrās naudas daudzumu, kas katrā filiālē ir tekošājā brīdī. Piemēram, savā websaitā. Ar domu “re, cik mums ir, taču To to tāpat nedabūsi, rokas par īsām!”. Reklāma ar mazvērtības sajūtas radīšanu tiem, kas grib, taču nevar dabūt. Savā ziņā, arī kā provokācija-mušpapīrs potenciālajiem laupītājiem.

2. Otrā un krutākā ideja: noformējam bankas filiāli kā laimētavu, skatlogā izvietojot darbināmus reālus spēļu automātus. Bankas klients abonē kādu spēļu automātu, kurā ieskaita viņa naudu, un ja paspēlē kāds no ielas – klientam naudas vairāk. Ja nepaspēlē – viņam izmaksā klienta naudu. Kopējo un katra automāta laimējumu izstāda skatlogā laimētavai. Tāds publiski pieejams klienta konts godīgai slaukšanai.

3. Riskantākā: Treniņtērpā ieskriet filiālē ar melnu zeķi galvā un maisu, tad mierīgi paņemt numuriņu, un apsēsties gaidīt rindā. Jautrāk to darīt ir ar draugiem ;)

Līdzīgi ieraksti

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija