Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Neapgūtā biznesa niša: ceļojumi sapņos

Autors egleskoks @ 30 aprīlis, 2009

Doma par virtuālajiem ceļojumiem ienāca prātā tīri nejauši. Ideja sekojoša.

Tātad: ir ekonomiskā krīze, biznesi raujas un brūk, razruha un ņerazberiha (nu gandrīz). Taču cilvēku vēlme pēc “skaistām izjūtām”, izraušanās no ne pārāk skaistās realitātes nekur nav zudusi, tieši otrādi, tā ir pastiprinājusies. Taču realitātes daba ir tāda, ka no tās pavisam aizbēgt nevar. Bēgšana ar ceļojumu palīdzību ir viena no plašāk pazīstamajām metodēm, jo ļauj nopelnīt daudziem šajā procesā iesaistītajiem. Ja tikai cilvēkiem būtu nauda…

Ir vēl kāds risinājums, par kuru vēl neesmu dzirdējis. Tā ir iespēja ceļot iztēlē. Galvenais taču ir patīkamas sajūtas, kuras atcerēties, un nav svarīgi, kā tās iegūtas. Daži cenšas tās iegūt ar narkotiku palīdzību, kas ir pārāk dārgi un veselībai nāvīgi bīstami.

Ceļošana iztēlē nav tik vienkārša, kā nopirkt ceļojumu uz reālām ārzemēm, tāpēc retais to pieprot. Taču ir speciālisti, kas ar hipnozes palīdzību spēj atsaukt cilvēka atmiņā sen aizmirstus notikumus, vai likt iedomāties nebijušas situācijas, un tā tālāk, iespējams ir praktiski viss, ja vien cilvēks šai iespējai ļaujas (pakļaujas hipnozei).

Paveras praktiski neierobežotu iespēju lauks. Ceļošana vairs nav riskanta, vismaz nav tiešu veselības apdraudējumu negadījumu, infekcijas slimību un noziedzības dēļ, ir iespējams paceļot dažas stundas pēc darba beigām, vai pārcelties nākotnē vai pagātnē, pat uz citām planētām vai neesošām valstīm, kaut jāt stikla kalnā :) Visi ceļojumi varētu būt ideāli, kas pašlaik nav iespējams. Tikai patīkamas emocijas! Visbeidzot, varētu atrisināt sekstūrisma un līdzīgas problēmas, satiekot iedomu pasaules skaistules un skaituļus ;)

Līdzīgi ieraksti

  • Nav līdzīgu ierakstu

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija