Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Akadēmiķis Igors Panarins pareģo drīzu ASV sabrukumu

Autors egleskoks @ 3 janvāris, 2009

Kaut kāds krievu akadēmiķis, šoreiz vārdā Igors Panarins, pareģo ASV sabrukumu 2010. gadā; tās tikšot sadalītas starp Krieviju, Ķīnu, Meksiku, Eiropas Savienību un Kanādu.

Nekā neparasta šādā pareģojumā nav, jo tādi un un līdzīgi no dažādiem Krievijas avotiem rodas vai ik nedēļu, un daudzi vēl neparastāki.

Taču neparasts ir pats avots, kas pārpublicē šo pareģojumu: The Wall Street Journal, samērā nopietns un konservatīvs ASV izdevums. Kas uzvedina uz domām, ka viss nav tik vienkārši, kā izskatās. Varbūt testē sabiedrības viedokli, varbūt vienkārši The Wall Street Journal dzeltē :)

Tagad jautājums: kas notiks ar Latviju, ja  tās galvenais sabiedrotais pazudīs? Mūsu situācija būs visai nestabila. Pat krievi nevēlas ASV sabrukumu, jo tad viņu sakrātajiem dolāriem nebūs vairs pilnīgi nekāda pielietojuma.

2011. gada 25 februāris: ASV pagaidām vēl nav sabrukusi, par spīti dažu štatu bankrotiem :)

Līdzīgi ieraksti

 • Nav līdzīgu ierakstu

3 komentāru ierakstam uz “Akadēmiķis Igors Panarins pareģo drīzu ASV sabrukumu”

 1. Aigars R. teica:

  Varbūt kādam interesē (Lindon H. LaRouche mājas lapa Krievijā) LaRouche pareģojumi par ASV attīstību, pasauli kopumā. Viņa lappā ir ierakstītas video uzstāšanās, raksti. Dažus gadus sekojot viņa publikācijām, jāsecina – daudzas viņa prognozes piepildās.
  http://www.larouchepub.com/russian/index.html

 2. egleskoks teica:

  Viņš esot cilvēks, kam pieder pasaulē labākais privātais ziņu pienesēju un analītiķu tīkls :) Vispār man viņš patīk, loģiski domā un nepārspīlē. Šad un tad viņu palasu.

 3. 3parasite teica:

  2glamour…

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija