Egleskoka emuārs

Aiz mākoņiem spīd Saule. Vienmēr.

Zinātnisks izskaidrojums sieviešu iepirkšanās tieksmei

Autors egleskoks @ 13 novembris, 2008

Uzdūros labam izskaidrojumam, kāpēc sievietes tik ilgi un ar tādu prieku iepērkas, un kāpēc bieži nopērk nevajadzīgas lietas.

Jāsāk ar to, ka sievietes ir izteikti sociāli radījumi, kam patīk saskarsme saskarsmes pēc; un saskarsme vairumā gadījumu nozīmē sarunas, sarunas, sarunas. Sieviešu spējas runāt, saprast teikto un izteikt emocijas ir daudz lielākas nekā vīriešiem; tas ir pielāgojums nepārtrauktai dzīvei sabiedrībā.

Vēsturiski, simtiem tūkstošu gadu sieviešu galvenā noderīgā nodarbošanās ir dažāda veida vākšana un sadzīvē noderīgu lietu izgatavošana, apvienojot ar bērnu audzināšanu; šīs darbības parasti notiek palielās grupās kopā ar bērniem un to visu pavada “pļāpas”. Šāds secinājums rodas no dažādu brīvā dabā dzīvojošu tautu dzīves novērojumiem, un domājams, nav īpaša iemesla to apstrīdēt. Paši ziniet, ka ogu lasīšana un citi monotoni un smalki darbi sievietēm parasti padodas labāk.

Un tagad pie iepirkšanās. Iepirkšanās – tā ir tā pati “vākšana”, meklēšana, vērošana. Parasti sievietes dodas iepirkties nelielās grupās, lai “vākšana” būtu pilnīga, apvienota ar socializāciju. Vienkārši tā ir atgriešanās pie saknēm, kur meža vietā ir lielveikals, un ogu vietā – dažādi priekšmeti :) Tāpēc arī sievietes dodas iepirkties, kad jūtas vientulīgi un nomāktas, pretstatā vīriešiem, kas dodas pēc kaut kā konkrēta (medījuma).

Avots: http://brainmind.com/sexdifferences.html

Līdzīgi ieraksti

2 komentāru ierakstam uz “Zinātnisks izskaidrojums sieviešu iepirkšanās tieksmei”

  1. Priedeskoks teica:

    Rēcīgi :D
    Tomēr visas sievietes jau nav vienādas :)
    Ko darīt ar tām, kas iet iepirkties kopā ar vīrieti [skrūves un furnitūru] ?

  2. egleskoks teica:

    A darīt ko parasti ar viņām dara ;)

Atstāt atbildi

* Nokopējiet paroli:

* Un ierakstiet to šajā laukā:

XHTML: Drīkst izmantot šādus tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
 
GoStats.com — Free hit counters
 
Hostings, virtuālo serveru noma, domēnu reģistrācija